Biroja krēsli vadītājiem

Piedāvājam vadītāju krēslus, kas ražoti Latvijā no augstvērtīgiem izejmateriāliem. Krēslu izgatavošana notiek mūsu ražotnē, Slokas ielā 52C, Rīgā. Sniedzam saviem produktiem 2 gadu garantiju. Vadītāju krēsliem piedāvājam vairākas apdares iespējas: mākslīgā āda, āda un krāsotā āda. Ir pieejama arī auduma apdare. Pēc individuāla pasūtījuma nodrošinām iespēju krēsla apdari komplektēt no dažādu toņu krāsotās ādas. Visiem vadītāju krēsliem tiek sniegta iespēja izvēlēties apdares veidu, kā arī lielai daļai modeļu ir pieejamas komplektācijas iespējas (roku balsti, krusteņi, ritenīši). Nodrošinām gan iespēju krēslus iegādāties salonā, gan arī piegādi līdz durvīm visā Latvijā.

Atlantis Wood
Vadītāja krēsls. Nokomplektēts ar šūpošanas mehānismu ar fiksēšanu. Krēsla augstums ir regulējams. Var tikt nokomplektēts ar krusteni no pulēta alumīnija, hromēta metāla, poliamīda.

Vairāk par produktu

Cena:
€374,86 EUR (t.sk. PVN)
CITY HIGH
CITY HIGH - Krēsls personālam/vadītājiem. Ergonomiski izlocīts sēdeklis un atzveltne, salikti ar sinhromehānismu, kurš ļauj izmantot krēslu kā atpūtas režīmā, tā arī nofiksēt vienā piemērotā pozīcijā.

Vairāk par produktu

Cena:
€416,97 EUR (t.sk. PVN)
KUGA
KUGA - Ergonomiski izlocīts sēdeklis un ar augstako atzveltne, salikti ar sinhromehānismu, kurš ļauj izmantot krēslu kā atpūtas režīmā, tā arī nofiksēt jebkada pozicija.

Vairāk par produktu

Cena:
€339,63 EUR (t.sk. PVN)
TRINITY
TRINITY - Ergonomiski izlocīts sēdeklis un atzveltne, salikti ar sinhromehānismu, kurš ļauj izmantot krēslu kā atpūtas režīmā, tā arī nofiksēt 4 pozīcijās.

Vairāk par produktu

Cena:
€282,52 EUR (t.sk. PVN)
WORK EXECUTIVE
WORK EXECUTIVE - Krēsls personālam. Ergonomiski izlocīts sēdeklis un atzveltne, salikti ar sinhromehānismu, kurš ļauj izmantot krēslu kā atpūtas režīmā, tā arī nofiksēt vienā no pieciem stāvokļiem, augstuma regulējams muguras un galvas balsts.

Vairāk par produktu

Cena:
€426,36 EUR (t.sk. PVN)
Royal PL
ROYAL PL ir vadītāju krēsls uz karkasa bāzes. Šis krēsls ir nokomplektēts ar šūpošanās mehānismu, nodrošināta fiksācija un krēsla augstuma regulēšanas iespēja ar gāzliftu.

Vairāk par produktu

Cena:
€349,79 EUR (t.sk. PVN)
Orion
Vadītāju krēsls ORION ir nokomplektēts ar šupošanās mehānismu, fiksācijas iespēju un regulējamu augstumu. Konkrētais modelis ir nokomplektēts ar krustkāju no poliamīda. Komplektēšanai pieejamas arī krustkājas no pulēta alumīnija un hromēta metāla.

Vairāk par produktu

Cena:
€240,25 EUR (t.sk. PVN)
Atlantis Wind
ATLANTIS WIND ir vadītāju krēsls uz karkasa bāzes, kas gatavots no cietām un izturīgām koku šķirnēm. Nokomplektēts ar šūpošanas mehānismu un fiksēšanas iespēju jebkurā stāvoklī. Krēsla augstums regulējams ar gāzliftu.

Vairāk par produktu

Cena:
€351,30 EUR (t.sk. PVN)
PENTA 60 EXECUTIVE
PENTA 60 EXECUTIVE ir personāla krēsls ar mīkstu auduma apdares sēdekli un atzveltni. Krēsla augstums ir regulējams ar gāzliftu. Tiek nodrošināta iespēja regulēt sēdēšanas dziļumu un atzveltnes leņķi. Krēsls nokomplektēts ar izturīgu poliamīda krustkāju.

Vairāk par produktu

Cena:
€287,33 EUR (t.sk. PVN)