Par mums

SIA „ABIS HOLDING” jau vairāk nekā 10. gadu ražo krēslus un mēbeles Latvijā. Ražošanā tiek izmantotas tikai ilglaicīgi pārbaudītas Eiropas uzņēmumu komplektējošās detaļas un materiāli, kas nodrošina produkcijas kvalitāti un ilgmūžību.

Par mums

Nodrošinām plašu apdares materiālu un maināmo komplektējošo daļu klāstu. Piedāvājam izvēlēties no vairāk kā 40 ofisa auduma un ādas aizvietotāju un vairāk kā 20 mēbeļu audumu variantiem. Tiek piedāvāti arī dažādi varianti ādas krāsai.

Piedāvājam arī izdevīgas cenas dažāda veida krēslu un mīksto mēbeļu remontam, pārtapsēšanai jeb pārvilkšanai, mehānismu, gāzes liftu un citu detaļu nomaiņai.

Papildu krēslu ražošanai nodarbojamies arī ar mēbeļu ražošanu. Primāri to veicam pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā visas pasūtītāja vajadzības saskaņā ar izstrādātu interjera dizaina projektu. Veicam arī skapju un bīdāmo durvju projektēšana un izgatavošanu.

Ilggadēji sadarbojamies ar vadošajiem Latvijas un Eiropas kokmateriālu ražotājiem un piegādātājiem. Mēbeļu ražošanas procesā izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, piemēram, Vācijā ražoto laminātu un furnitūru u.c.

Savai produkcijai sniedzam 2 gadu garantiju. Tā kā produkcija ir augstas kvalitātes un paredz lietojumu ilgtermiņā, garantijas remonts pēc mūsu pieredzes tiek veikts mazāk kā 1% gadījumos.

Lai varētu operatīvi nodrošināt pasūtījumus, esam vienuviet izvietojuši ražošanas cehu un gatavās produkcijas noliktavu. Tas ļauj mums iespējami ātri izpildīt katru pasūtījumu.

Savas darbības laikā esam piegādājuši krēslus un mēbeles daudzām valsts institūcijām, uzņēmumiem, privātpersonām gan jaunajos, gan tipveida projektos. Zemāk varat iepazīties ar klientiem katrā no minētajām kategorijām, kā arī aplūkot mūsu klientu atsauksmes.

Uzņēmumi: Biznesa Augstskolai Turība, Norvik Bankai, BTA, Gjensidige Baltic, ERGO, Mārupe, Color Expert-storch SIA, Salons Arka, Laima, Staburadze, Lāči u.c.

Valsts iestādes: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Policija, Jāņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola, Liepājas Medicīnas koledža, Memoriālo Muzeju apvienības komercobjekti, LR Finanšu ministrija, LR Uzņēmumu reģistrs, VID Rīgas reģionālā iestāde, Rīgas domes Saimniecības pārvalde, Rīgas Tehniskā universitāti, Rīgas Stradiņa universitāti, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca, Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūts u.c.

Jaunie projekti: Tomsona Terases, Parkside, privātmājās Baltezers, Jūrmala, New View Estates Latvija (www.nvel.lv) īpašumos u.c.

Ja vēlaties konsultāciju, lūdzu sazinieties ar mums:
tel: 22331999 vai 28212101 par piemērotāko ofisa vai cita veida krēslu izvēli;
tel: 29542222 vai 26956668 par mēbeļu dizainu.

Esat laipni gaidīti mūsu salonā, kur varēsiet aplūkot gatavo mēbeļu produkciju:
Salona adrese: Slokas iela 52C.

Šeit varat aplūkot mūsu klientu atsauksmes.

Uz sākumu