Citas mēbeles

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam mēbeles, kas paredzētas gan komerctelpu aprīkošanai, gan arī dzīvojamajām telpām. Esam realizējuši ievērojamu apjomu darbavietu mēbeļu izgatavošanu gan nodalītām, gan t.s. open office tipa telpām.

Dzīvojamo telpu mēbeļu klāstā ietvertas:

  • vannas istabas mēbeles (plaukti un skapīši)
  • viesistabas mēbeles (sekcijas, galdi, plaukti, iebūvējamie skapji)
  • guļamistabas mēbeles (sekcijas, galdi, plaukti, kumodes)

Izgatavojot mēbeļu projektus, primāri ņemam vērā 2 sekojošus faktorus:
- mēbeļu iederēšanās kopējā interjerā. Gatavojam risinājumus gan situācijās, kad tiek papildināts esošo mēbeļu klāsts, gan arī gadījumos, ja telpa jāaprīko ar mēbelēm „no nulles.
- funkcionālās prasības pret mēbelēm. Proti, kāds būs mēbeļu pielietojums, kas konkrētajai mēbelei jānodrošina. Funkcionālie uzdevumi mēdz būt no vienkāršākā līdz pietiekami kompleksiem risinājumiem, piemēram, ja telpas izmēri nav lieli un vienlaicīgi ir jānodrošina specifiskas vajadzības, kā arī iespējami ekonomiski jāizmanto katrs telpas laukums.

No vannas istabas mēbelēm visbiežāk izgatavojam skapīšus un plauktus. Arī vannas istabas mēbeļu izgatavošanas gadījumā vispirms tiek veidots mēbeļu dizains, lai izgatavotās mēbeles iederētos kopējā stilā un pildītu sev paredzētos funkcionālos uzdevumus.

Tā kā viesistabas primārā funkcija ir nodrošināt telpu atpūtai un viesu uzņemšanai, tai raksturīgs zonu sadalījums. Tā ietvaros tiek nodrošināta zona dažādu sadzīvisku mantu glabāšanai, atbilstoša vieta viesistabas galdam un krēsliem, kas tiks izmantota viesībām, zona tehnikai - plaukti, galdiņi, uz kuriem atrodas audio un video tehnika. Izgatavojot viesistabas mēbeļu projektus, nevar nenovērtēt tieši katra telpas elementa funkcionālo nozīmi. Tāpat kā citu mēbeļu pēc pasūtījuma izgatavošanas ietvaros, sākotnēji tiek radīts dizaina projekts, kas, ņemot vērā dizaina un funkcionālās prasības, ir pamats mēbeļu izstrādei.

No komerctelpām paredzētajām mēbelēm visbiežāk izgatavojam:

  • mēbeles darbavietu aprīkošanai
  • mēbeles uzgaidāmajām telpām
  • konferenču telpu mēbeles

Tāpat kā dzīvojamo telpu mēbeļu izgatavošanā vadāmies gan pēc telpu kopējā izkārtojuma, funkcionālajām un dizaina prasībām. Pieskaņojam mēbeļu dizainu uzņēmuma korporatīvajam stilam. Atbilstoši konkrētajai situācijai izgatavojam galdus, skapīšus, plauktus un citus nepieciešamos elementus.

Lai izgatavotu mēbeles, kas būs piemērotas tieši Jūsu vajadzībām, piezvaniet mums pa tel. 29542222 un 26956668, uzrakstiet e-pastu abis@abis.lv vai aizpildiet pasūtījuma formu. Uzklausīsim Jūsu ideju un sniegsim tai piemērotu risinājumu. Mūsu salona adrese - Slokas iela 52c, Rīga.