Skapji ar bīdāmām durvīm

Jau vairāk kā 10 gadus nodarbojamies ar krēslu un mēbeļu ražošanu. Individuālu mēbeļu projektu izstrāde ir bijis viens no mūsu pamatvirzieniem kopš uzņēmuma darbības pirmsākumiem. Līdz ar to esam uzkrājuši apjomīgu pieredzi dažādas sarežģītības projektu realizācijā.

Iebūvējamie skapji un bīdāmās sistēmu izstrāde ir viens no uzņēmuma pieprasītākajiem produktiem, kas tiek izstrādāti katram klientam individuāli. Tas nozīmē, ka katrs klients var sadarbojoties ar mūsu dizaineri, var izveidot tieši tādu skapi, plauktu sistēmu, kāda tam nepieciešama.

Atkarībā no situācijas iebūvējami skapji un bīdāmās sistēmas var pildīt atsevišķus uzdevumus. Tomēr katrā situācijā īpašu vērību piegriežam mēbeles dizainam, lai tas iederētos kopējā telpas dizainā un būtu kā interjeru papildinošs, nevis savrups elements. Protams, netiek aizmirsts arī par funkcionālo pusi, jo nereti jaunizveidotajai mēbelei ir jābūt optimālai gan specifiska vai ierobežota telpas izmēra dēļ, gan no tā, kā to ir paredzēts izmantot.

Bīdāmo durvju pielietojums iebūvētā skapī visbiežāk ekonomē to platību, kas nepieciešama veramo durvju ērtai lietošanai. Individuāls iebūvētā skapja risinājums ļauj funkcionāli izmantot katru brīvās telpas centimetru. Tas nozīmē to, ka šādi risinājumi vienmēr būs ietilpīgāki nekā standarta mēbeles. Attiecīgi var tikt ieplānoti optimāli atvilkņu izmēri (dziļums platums), izvietojums, drēbju lifti, kaklasaišu turētāji utt. Ir iespēja atbilstoši konkrētajai situācijai optimāli ieplānot nodalījumus, plauktu skaitu, platumu, garumu u.c. elementus.

Kā norit sadarbība?

Lai varētu izveidotu jums piemērotu risinājumu, mums nedaudz ir jāaprunājas. Pastāstiet mums, ko esat iecerējuši. Mūsu dizainers saskaņā ar šo informāciju izstrādās skici, ko apspriežot nonāksiet pie piemērotākā risinājuma.

Piezvaniet mums pa tel. 29542222 un 26956668 vai uzrakstiet e-pastu abis@abis.lv vai aizpildiet pasūtījuma formu, lai vienojamies par piemērotāko tikšanās laiku. Mūsu salona adrese - Slokas iela 52С, Rīga.